Pikaajalised parfüümid - kuidas parfüümi õigesti pihustada?

 

Kvaliteetsed ja pikaajalised parfüümid on nagu visiitkaart-nad saavad määratleda inimese isiksuse ja mõjutada nende esmamulje.
Väikesed nipid võivad aidata või täielikult rikkuda isegi kõige populaarsemate parfüümide aroomi. Seetõttu peaks hingamiskunst muutuma igaühe jaoks harjumuseks.


Pikaajalised parfüümid ja nende etikett

Lisaks paljudele etiketireeglitele on ka neid, mis on seotud eranditult parfüümidega. Kõige olulisem on see, et parfüümi ei saa olla liiga palju ja öeldakse, et aroomi tuleks tunda käe pikkusega. Seega võib pikaajaline lõhnarada tähendada halba maitset. Isegi kui väga särav, Idamaine Valida on lõhnaained, neid ei saa tunda liiga intensiivselt.

Pikaajalisi parfüüme iseloomustab nende aroom järk-järgult, nii et päeva jooksul võib piisata ühest pudelist, sõltumata kavandatud tegevusest.

Siiski on soovitatav valida erilistel puhkudel ainulaadsed parfüümid: neil võib olla palju intensiivsem aroom - selleks on sageli valitud niššite parfüümid.

Samuti soovitavad etiketi eksperdid valida parfüüme vastavalt aastaaegadele. Tasub soojaks aastaajaks ja raskemaks, intensiivsemaks aroomideks korjata värskemad, kergemad lõhnad.
Kuid kõik need peavad olema kõrge kvaliteediga ja kõrge kontsentratsiooniga.

Etiketi reegel, mis on kõige sagedamini purunenud, on see, et saate nuusutada ainult kodus. Peaaegu kombeks on parfüümi oma käekotis vedada ja seda kasutada ainult vajadusel. Soovitatav on siiski paljude inimestega parfüümi pritsimist avalikes kohtades ning selleks on palju sobivam auto või vannituba.


Kuidas parfüümi õigesti pihustada?

Pikaajalised parfüümid sõltuvad ka kohast, kus neid pihustatakse. Kus parfüümi pihustada?
Näpunäited, kuidas parfüümi õigesti pihustada, on tavaliselt seotud aroomi pihustamisega. Huvitav on see, et peamised kohad, kus soovitatakse lõhnada meeste ja naiste jaoks.

Meestel soovitatakse pritsida parfüümi alumise lõualuu lähedal, kaela piirkonnas ja õla piirkonnas pole vähem oluline. Naiste jaoks on soovitatav parfüümi ja kaela ja rinnale pihustada. Ainult naiste jaoks on soovitatav vasikate ja pahkluude alad lõhnada.

Parfüüm on suurepäraselt paljastatud "pulseerivates" piirkondades, kus on tunda kõige kuumemaid punkte. Seetõttu peaksid mehed ja naised meeles pidama, et nad parfüümiksid oma käsivarsi ja sisemisi küünarnukke.

Kõige olulisem on meeles pidada, et parfüümi ei saa naha sisse hõõruda - udust piisab. Lõhnamisel tuleks parfüümipudelit hoida nahast umbes 10-15 sentimeetrit. Samuti soovitatakse parfüümi pihustada kuivale, kuid soojale nahale.

Parfüüm püsib juustele kõige kauem, kuid võite seda aeg -ajalt sellega pihustada - muidu on juustel oht kuivada.

 

Pihustage parfüümi nahale või riietele?

Üks peamisi küsimusi on see, kas see on rõivaste lõhnastamist väärt. Tõde on see, et parfüümid luuakse vastavalt erinevatele kompositsioonidele, mis ilmnevad järk -järgult kokkupuutel nahaga: see sõltub lõhna märkmetest ja nahatüübist endast.

Riiete parfüüm võib lõhnada täiesti erinevalt. Ehkki riideid pole vaja lõhnada, võib lõhnav stiilis aksessuaar nagu sall teie välimust elavdada.

Vastavat parfüümi kasutades saate riideid pihustada teistsuguse lõhnaga kui nahk. Kuid seda tuleks teha hoolikalt - pole midagi hullemat kui ebameeldiv aroomide kombinatsioon, mis ärritab nina isegi mõne meetri kaugusel.

Ideaalne viis oma riiete parfüümimiseks on neid parfüümipilve läbi viia, selle asemel et pihustada otse kangale. Soovitatav on parfüümi kasutamine kõige looduslike materjalide jaoks, kuna lõhn muutub reaalsemaks.


Parfüümi kontsentratsioon - mida peate teadma?

Pikaajalised parfüümid ei sõltu mitte ainult nende hinnast - parfüümi kontsentratsioon on palju olulisem. Puhtad lõhnad on tähistatud tähtedega PP (puhas parfum). Need tähed tähendavad, et parfüümi kontsentratsioon võib ulatuda kuni 40 protsendini. Selline lõhn on väga intensiivne, nii et pudelitel tavaliselt pole isegi pihusti, nii et neid pole liiga palju. Puhas parfüüm võib kesta kuni 20 tundi.

Eau de parfum on tähistatud EDP ja sisaldab kuni umbes 20 protsenti aromaatsetest ühenditest. Nad võivad jääda nahale umbes 10 tundi ja see on üks populaarsemaid parfüüme maailmas.

Palju madalamad kontsentratsioonid on nn Tualettvesi, lühendatud kui EDT. Eau tualeti hind on palju madalam kui tegelik parfüüm, kuid lõhna kontsentratsioon ulatub ainult 10 protsendini ja kestab kuni 6 tundi.

Madalaim kontsentratsioon on keha udu - See ulatub ainult 3 protsendini, nii et see on naha peal selgelt tunda vaid paar tundi. Pärast seda näib, et lõhn kaob täielikult.

Sellepärast on vaja hinnata, millist mõju parfüümist ootate. Kui soovite, et aroom kestaks väga pikka aega, ei vasta Eau de tualett või keha udu kindlasti teie ootustele.


Kuidas parfüümi õigesti pihustada, kui aroom pole uus?

Tõde on see, et ka parfüümidel on aegumiskuupäev, mis kestab tavaliselt kolm kuni viis aastat, nii et avatud parfüümipudel võib korralikult salvestamisel kaua kesta.

Kui parfüümi ei kasutata pikka aega, on soovitatav hoida see otsesest päikesevalgusest eemal. Parim viis nende kauem hoidmiseks on nende külmkapis.

Mitte uusi parfüüme saab uuendada ka uute lõhnamärkuste lisamisega. Kui lõhnad on sarnased, võib täiendav aroom taaselustada ja uuendada pisut väsinud parfüümi.

Parfüümerid ütlevad aga ühehäälselt: kui leiate õige lõhna, saadab see teid kogu elu. Ja korralikult lõhnav, valitud aroom saab üheks juhtivast stiili detailist.